Geplande activiteiten

                 Laatste aanpassing: op 27 september 2023

 
wk   September Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
  Vr 1                
35 Za 2       Zonnebloemdag  13.30-16.30      
  Zo 3                
  Ma 4             Repair Cafť 19.00-21.00
  Di 5       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 6 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KieKeBOe 13.30-15.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
36 Do 7 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 8             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 9                
  Zo 10                
  Ma 11                
  Di 12       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 13 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
37 Do 14 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 15       Klassiek met Kees 13.30-16.30      
  Za 16                
  Zo 17                
  Ma 18             KBO - workshop 19.00-22.00
  Di 19       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 20 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KBO - Alg. bestuur 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
38 Do 21 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken G&Bl.
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 22       Burendag 12.00-15.00   Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 23             Demolition Linedance 25 j. 14.00-16.00
  Zo 24                
  Ma 25             Gemeentebel.Heusden 20.00-22.30
  Di 26       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 27 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
39 Do 28 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 29       Hoefje Tanneke 12.00-15.00      
  Za 30                
          tje        


 
wk   Oktober Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
39 Zo 1                
  Ma 2       Zonnebloem bingo 13.30-16.00      
  Di 3       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 4 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KieKeBOe 13.30-15.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
40 Do 5 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken G&Bl.
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 6       KBO - muziekdag 13.30-17.30      
  Za 7                
  Zo 8                
  Ma 9 KBO:  Hefststukjes maken           Bijeenkomst Nieuwbouw 19.00-22.00
  Di 10       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Zonnebloem 19.30-22.30
  Wo 11 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
41 Do 12 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Vergadering groepje
13.00-16.00
13.30-16.00
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 13             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 14                
  Zo 15                
  Ma 16                
  Di 17       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 18 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KBO - Alg. bestuur 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
42 Do 19       Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken G&Bl.
13.00-16.00
13.30-15.30
     
  Vr 20       Klassiek met Kees 13.30-16.30      
  Za 21                
  Zo 22                
  Ma 23                
  Di 24       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   KBO reunie reisje 19.00-22.00
  Wo 25 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
43 Do 26 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 27             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 28                
  Zo 29                
  Ma 30                
  Di 31       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
                   


 
wk   November Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
  Wo 1 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KieKeBOe 13.30-15.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
44 Do 2 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 3                
  Za 4                
  Zo 5                
  Ma 6             Repair Cafť 19.00-21.00
  Di 7       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 8 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
45 Do 9 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 10             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 11                
  Zo 12                
  Ma 13                
  Di 14       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 15 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KBO - Alg. bestuur 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
46 Do 16 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 17       Klassiek met Kees 13.30-16.30      
  Za 18                
  Zo 19                
  Ma 20             Zonnebloem vrijwilligers 19.30-22.00
  Di 21       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 22 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
47 Do 23 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken G&Bl.
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 24             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 25                
  Zo 26                
  Ma 27                
  Di 28       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 29 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15         Line Dance
Biljarten KOT
20.00 -22.30
19.30-22.30
48 Do 30 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15