Geplande activiteiten

                 Laatste aanpassing: op 16 januari 2023
 
wk   Januari Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
  Zo 1 Nieuwjaarsdag     Nieuwjaarsdag     Nieuwjaarsdag  
  Ma 2       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30   Repair Cafť  19.00-21.00
  Di 3       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 4       Competitie biljarten DGK
Fotoclub KieKeBOe
13.00-16.30
13.30-16.00
  Line Dance   20.00 -22.30
1 Do 5       Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00      
  Vr 6       Nieuwjaarsreceptie KBO
+ Muziek
13.00-16.30      
  Za 7                
  Zo 8                
  Ma 9       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 10   09.00-12.0   Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 11 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen  13.30-15.30   Line Dance 20.00 -22.30
2 Do 12 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 13             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 14                
  Zo 15                
  Ma 16 KBO-Workshop 09.30-11.30   Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 17       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 18 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KBO - Alg. bestuur 13.30-16.00   Line Dance 20.00 -22.30
3 Do 19 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 20       Klassiek met Kees 13.30-16.30   Fietsmaatjes 19.30-22.30
  Za 21                
  Zo 22       A.L.V. Buurtvereniging
Maayenblok
11.00-13.00      
  Ma 23 KBO overleg 10.00-12.00   Biljartvereniging DGK 13.00-16.30   Zonnebloem vrijwilligers 19.00-22.00
  Di 24       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Inloopavond Tankens 19.00-22.30
  Wo 25 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Competitie biljarten DGK
Kienen
13.00-16.30
13.30-16.00
  Line Dance 20.00 -22.30
4 Do 26 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Groei & Bloei
Jeu de Boules + biljarten
13.00-16.00
13.00-16.00
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 27   09.30-11.30      13.00-16.00    Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 28                
  Zo 29                
  Ma 30 KBO-kring vergadering 09.30-12.00   Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 31       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      


 
wk   Februari Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
  Wo 1 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Fotoclub KieKeBOe 13.30-16.00   Line Dance 20.00 -22.30
5 Do 2 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 3 Yoga (2 groepen) 09.30-11.30          Buurtvereniging 19.30-22.30
  Za 4   Elshoutse Kampioenschappen
biljart
      Elshoutse Kampioenschappen biljart      
  Zo 5                
  Ma 6 KBO workshop 09.30-11.30   Biljartvereniging DGK 13.00-16.30   Gemeentbelangen
Heusden
20.00-22.30
  Di 7       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 8 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Competitiebiljart DGK
Kienen 
13.00-16.30
13.30-16.00
  Line Dance 20.00 -22.30
6 Do 9 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 10             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 11                
  Zo 12                
  Ma 13 KBO workshop (reserve) 09.30-11.30   Zonnebloem
Biljartvereniging DGK 
13.30-16.30
13.00-16.30
     
  Di 14       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 15 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   KBO - Alg. bestuur 13.30-16.00   Line Dance 20.00 -22.30
7 Do 16 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken door  Groei & Bloei
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 17       Klassiek met Kees 13.30-16.30      
  Za 18                
  Zo 19                
  Ma 20 Carnaval     Carnaval     Carnaval  
  Di 21 Carnaval     Carnaval     Carnaval  
  Wo 22 KBO: informatie brandweer      Competitie biljarten DGK
Kienen
13.00-16.30
13.30-16.00
  Line Dance 20.00 -22.30
8 Do 23 Gymnastiek voor senioren
i.p.v. 15 maart
09.15-10.15   Jeu de Boules + biljarten
VVE De Braken
13.00-16.00
13.30-16.30
     
  Vr 24             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 25                
Zo 26                
  Ma 27       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 28       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00


 
wk   Maart Voormiddag Aanvang   Na de middag Aanvang   's Avonds Aanvang
                   
  Wo 1 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Fotoclub KieKeBOe 13.30-16.00   Line Dance   20.00 -22.30
9 Do 2 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 3         13.00-16.00      
  Za 4                
  Zo 5                
  Ma 6       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30   Repair Cafť 19.00-21.00
  Di 7       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Natuur- en Milieuver. Heusden 20.00-22.30
  Wo 8 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance 20.00-22.30
10 Do 9 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken door  Groei & Bloei
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 10             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 11                
  Zo 12                
  Ma 13       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 14       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Reanimatiecursus  19.00-22.00
  Wo 15 Verkiezingen Prov. Staten 06-45-23.00   Verkieizingen
Competitie biljarten DGK
gehele dag
13.00-16.30
  Verkiezingen Prov. Staten tot ca. 23.00
11 Do 16 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 17       Klassiek met Kees 13.30-16.30      
  Za 18                
  Zo 19                
  Ma 20       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30   Gemeentebelangen
Heusden
20.00-22.30
  Di 21       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur   Groei & Bloei 19.30-22.00
  Wo 22 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Kienen 13.30-16.00   Line Dance 20.00-22.30
12 Do 23 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten 13.00-16.00   Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 24             Rikken en Jokeren 19.30-22.30
  Za 25                
  Zo 26                
  Ma 27       Biljartvereniging DGK 13.00-16.30      
  Di 28       Jeu de Boules+biljarten
+kaarten+ handwerken
13.00 uur      
  Wo 29 Gymnastiek voor senioren 09.15-10.15   Competitie biljarten DGK 13.00-16.30   Line Dance 20.00-22.30
13 Do 30 Yoga groep 1
Yoga groep 2
09.00-10.00
10.30-11.30
  Jeu de Boules + biljarten
Bloemschikken door  Groei & Bloei
13.00-16.00
13.30-15.30
  Yoga groep 1
Yoga groep 2
19.00-20.00
20.15-21.15
  Vr 31